Håll gärna kontakten med oss

Daniel Franzén, Managing Director
daniel@bliquebynobis.se


William Bley, Hotel Manager
william@bliquebynobis.se


Fredrik Palmstierna, Food & Beverage Manager
fredrik@bliquebynobis.se


Lycke Ramel, Community Manager
lycke@bliquebynobis.se


Simone Kruithof, Front Office Manager
simone@bliquebynobis.se


Emelie Persson, Housekeeping Manager
housekeeping@bliquebynobis.se


Matilda Sjöberg, PR Coordinator
matilda@nobis.se

Reception
info@bliquebynobis.se

Rumsbokning/mindre gruppbokningar
reservations@bliquebynobis.se

Möten & event
event@bliquebynobis.se

Säljteam & Företagsavtal
sales@nobis.se

Vill du jobba med oss?
rekrytering@bliquebynobis.se

FÖLJ OSS

Musikälskare, konstfantast eller hotelljunkie? Skriv in din email och bli en del av vårt community så skickar vi hemliga inbjudningar, förköpsbiljetter och roliga erbjudanden till dig.