Håll gärna kontakten med oss

Daniel Franzén, Managing Director
daniel@bliquebynobis.se


William Bley, Hotel Manager
william@bliquebynobis.se


Fredrik Palmstierna, Food & Beverage Manager
fredrik@bliquebynobis.se


Lycke Ramel, Community Manager
lycke@bliquebynobis.se

Emelie Persson, Housekeeping Manager
emelie.persson@bliquebynobis.se


Matilda Sjöberg, PR Coordinator
matilda@nobis.se

Reception
info@bliquebynobis.se

Rumsbokning/mindre gruppbokningar
reservations@bliquebynobis.se

Möten & event
event@bliquebynobis.se

Säljteam
sales@nobis.se

Vill du jobba med oss?
rekrytering@bliquebynobis.se

BLI VÅR FÖRSTA GÄST

Matälskare, konstfantast eller hotelljunkie? Signa upp här för att ta del av vårt 50%-öppningserbjudande.