Håll gärna kontakten med oss

Anna Björklund, tf. VD
anna.bjorklund@bliquebynobis.se

Oscar Durling, Community Manager
oscar.durling@bliquebynobis.se

Michaela Sarfati, Operations Manager
michaela.sarfati@bliquebynobis.se

Simona Arama, Inhouse Sales Manager
simona.arama@bliquebynobis.se

Jonathan Lindell, Food and Beverage Manager
jonathan.lindell@bliquebynobis.se

Johanna Persson Front Office Manager
johanna.persson@bliquebynobis.se

Matilda Sjöberg, Head of PR & Marketing
matilda@nobis.se

Reception
info@bliquebynobis.se

Rumsbokning, Gruppbokning, Möten & Event
reservations@bliquebynobis.se

Vill du jobba med oss?
rekrytering@bliquebynobis.se

Vill teckna företagsavtal hos oss?
simona.arama@bliquebynobis.se

FÖLJ OSS

Musikälskare, konstfantast eller hotelljunkie? Skriv in din email och bli en del av vårt community så skickar vi hemliga inbjudningar, förköpsbiljetter och roliga erbjudanden till dig.