Håll gärna kontakten med oss

Anna Björklund, tf. VD
anna.bjorklund@bliquebynobis.se

Oscar Durling, Community Manager
oscar.durling@bliquebynobis.se

Caroline Kjellberg, Inhouse Sales Manager
caroline.kjellberg@nobishotel.com

Sara Soltani, Business Controller
sara.soltani@bliquebynobis.se

Emelie Persson, Facility Manager
emelie.persson@bliquebynobis.se

Karolina Musendo, tf. Front Office Manager
karolina.musendo@bliquebynobis.se

Jonathan Lindell, Food and Beverage Manager
jonathan.lindell@bliquebynobis.se

Matilda Sjöberg, Head of PR & Marketing
matilda@nobis.se

Reception
info@bliquebynobis.se

Rumsbokning, Gruppbokning, Möten & Event
reservations@bliquebynobis.se

Vill du jobba med oss?
rekrytering@bliquebynobis.se

Vill teckna företagsavtal hos oss?
caroline.kjellberg@nobishotel.com

FÖLJ OSS

Musikälskare, konstfantast eller hotelljunkie? Skriv in din email och bli en del av vårt community så skickar vi hemliga inbjudningar, förköpsbiljetter och roliga erbjudanden till dig.