Håll gärna kontakten med oss

Morsi Khaled, Managing Director

Oscar Durling, Community Manager
oscar.durling@bliquebynobis.se

Anna Björklund, COO
anna.bjorklund@bliquebynobis.se

Caroline Kjellberg, Inhouse Sales Manager
caroline.kjellberg@nobishotel.com

Fredrik Isendahl, Business Controller
fredrik.isendahl@nobis.se

Emelie Persson, Housekeeping Manager
emelie.persson@bliquebynobis.se

Elin Altreus, Front Office Supervisor
elin.altreus@bliquebynobis.se

Jonathan Lindell, Food and Beverage Manager
jonathan.lindell@bliquebynobis.se

Matilda Sjöberg, Head of PR & Marketing
matilda@nobis.se


Reception
info@bliquebynobis.se

Rumsbokning, Gruppbokning, Möten & Event
reservations@bliquebynobis.se

Vill du jobba med oss?
rekrytering@bliquebynobis.se

Vill teckna företagsavtal hos oss?
caroline.kjellberg@nobishotel.com

FÖLJ OSS

Musikälskare, konstfantast eller hotelljunkie? Skriv in din email och bli en del av vårt community så skickar vi hemliga inbjudningar, förköpsbiljetter och roliga erbjudanden till dig.